SHARE20V Aku pila kotouč.165mm
Kód zboží8891822.01
VýrobceExtol
Dostupnostnení skladem
ks
SHARE20V Aku pila kotouč.165mm
SHARE20V Aku pila kotouč.165mm
SHARE20V Aku pila kotouč.165mm
SHARE20V Aku pila kotouč.165mm
SHARE20V Aku pila kotouč.165mm
SHARE20V Aku pila kotouč.165mm
  • Popis produktu
  • Dotaz na produkt
  • Sdílet
Popis produktu SHARE20V Aku pila kotouč.165mm
HLAVNÍ PŘEDNOSTI
pevná hliníková základna pro maximální stabilitu a přesnost řezu
možnost sklopení řezu až do úhlu 45°
vodící lišta pro podélné řezání
jednoduché nastavení hloubky řezu a nastavení šikmého úhlu
připojení odsávání umožňují zachování čistého pracovního prostředí
elektronická brzda rychle zastaví kotouč při přerušení práce
TECHNICKÉ PARAMETRY
  • baterie: 20V Li-ion
  • kapacita baterie: 2000mAh
  • otáčky: 3650/min
  • kotouč: 165×1,4×16mm, SK 2mm, T24