SHARE20V Aku pila ocaska 20V Li-ion
Kód zboží8891821.01
VýrobceExtol
Dostupnostnení skladem
ks
  • Popis produktu
  • Dotaz na produkt
  • Sdílet
Popis produktu SHARE20V Aku pila ocaska 20V Li-ion
BEZ BATERIE A NABÍJEČKY
HLAVNÍ PŘEDNOSTI
snadné posunutí opěrky do vzdálenosti, která Vám usnadní řezání
systém pro rychlou a beznástrojovou výměnu pilových plátků
gumový antivibrační úchop snižuje množství vibrací
v závislosti na řezaném materiálu lze upravit předkmit
pokud chcete řezat směrem nahoru, můžete si otočit pilový list o 180°
TECHNICKÉ PARAMETRY
  • baterie: 20V Li-ion
  • kmity: 0–3000/min
  • zdvih: 20mm
  • max. řezání dřeva: 100mm
  • max. řezání hliníku: 20mm
  • max. řezání oceli: 5mm