SHARE20V Aku pila ocaska Li-ion 2000mAh
Kód zboží8891820.01
VýrobceExtol
Dostupnostnení skladem
ks
  • Popis produktu
  • Dotaz na produkt
  • Sdílet
Popis produktu SHARE20V Aku pila ocaska Li-ion 2000mAh
Charakteristika:
Hlavní přednosti
  • snadné posunutí opěrky do vzdálenosti, která Vám usnadní řezání
  • systém pro rychlou a beznástrojovou výměnu pilových plátků
  • gumový antivibrační úchop snižuje množství vibrací
  • v závislosti na řezaném materiálu lze upravit předkmit
  • pokud chcete řezat směrem nahoru, můžete si otočit pilový list o 180°
  • akumulátor má indikátor nabití a lze ho použít ve všech typech nářadí EXTOL SHARE20V
Hlavní technické parametry:
baterie:
20V Li-ion
kapacita baterie:
2000mAh
kmity:
0-3000/min
zdvih:
20mm
max. řezání dřeva:
100mm
max. řezání hliníku:
20mm
max. řezání oceli:
5mm