SHARE20V Aku pila řetězová BRUSHLESS 30cm 2Ah
Kód zboží8891920.01
VýrobceExtol
Dostupnostskladem 2 ks
ks
  • Popis produktu
  • Dotaz na produkt
  • Sdílet
Popis produktu SHARE20V Aku pila řetězová BRUSHLESS 30cm 2Ah
HLAVNÍ PŘEDNOSTI
silný „brushless" motor
snadné napnutí a výměna řetězu
automatické mazání řetězu
univerzální akumulátor SHARE20V
bezpečnostní pojistka a brzda
závěs na zeď
ukazatel stavu nabití baterie
TECHNICKÉ PARAMETRY
  • baterie: 20V Li-ion
  • kapacita baterie: 2Ah
  • délka lišty: 305mm
  • řezná délka lišty: 205mm