SHARE20V Aku kladivo vrtací SDS plus
Kód zboží8891819.01
VýrobceExtol
Dostupnostnení skladem
ks
  • Popis produktu
  • Dotaz na produkt
  • Sdílet
Popis produktu SHARE20V Aku kladivo vrtací SDS plus
HLAVNÍ PŘEDNOSTI
pneumatický příklep pro rychlé vrtání
dvě rychlosti
pro SDS plus vrtáky
zpětný chod
TECHNICKÉ PARAMETRY
  • baterie: 20V Li-ion
  • otáčky: I. 0–300/min, II. 0–1000/min
  • počet příklepů: 0–5000/min
  • úchyt: SDS plus
  • síla úderu: 1,2J
  • max. vrtání do dřeva: 20mm
  • max. vrtání do betonu: 20mm
  • max. vrtání do oceli: 10mm