AB zámek lank. Citadel CC180/12/C/B kodový
Kód zbožíCC18012CB.01
VýrobceAbus
Dostupnostnení skladem
ks
"Lankový spirálový zámek s kódem Citadel Manhattan Průměr: 12mm (0.47"") Délka: 1800mm (70"") Flexibilní 12mm silné ocelové lanko Kvalitní uzamykací systém s ochranou proti planžetě Nastavitelný čtyřmístný kód pro vyšší ochranu Transportní držák pro přepravu zámku Délka spirálového zámku 180cm umožňuje uzamknutí k pevným objektům"