AB zámek lank. Citadel CC180/12/K/B klíč
Kód zbožíCC18012KB.01
VýrobceAbus
Dostupnostnení skladem
ks
"Lankový spirálový zámek s klíčem Citadel Manhattan Průměr: 12mm (0.47"") Délka: 1800mm (70"") Flexibilní 12mm silné ocelové lanko Kvalitní uzamykací systém s ochranou proti planžetě Transportní držák pro přepravu zámku Délka spirálového zámku 180cm umožňuje uzamknutí k pevným objektům"